MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 12455578
nr 1245 5578
Matsalsgrupp
5 delar, Gustaviansk stil, diameter: 110, höjd: 73,2 st iläggsskivor
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:28:43
29/3 13:20:51
350 kr
29/3 19:37:03
Den Gustavianska stilen